Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 2.58 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o opinię w sprawie mieszkania
13-04-2017, 08:35
Prośba o opinię w sprawie mieszkania
Witam,

Razem z Żoną bardzo interesuje nas inwestycja, którą właśnie powstałą i podobno będzie oddana we wrześniu.
Jeśli bym mógł prosić o jakieś wskazówki lub komentarze już osób mieszkających to bylibyśmy wdzięczni, głównie interesują nas te negatywne, chodź to aspekt względny i każdy może mieć inne wrażenia Smile.

głównie interesuje mnie:
-mieszkanie (czy głośne, czy słychać sąsiadów? mniej więcej jaki jest czynsz ? czy to co mówili wcześniej o wysokości mniej więcej jest prawda czy zupełnie mija się z nią?, czy stan mieszkania jest zadowalający?)
-garaż ( jak duże są miejsca parkingowe czy jeśli auta stoją koło siebie to trzeba się bardzo przeciskać lub podczas parkowania trzeba chować lusterka by się zmieścić ( to taki skrajny przykład Smile ) jaki czynsz za garaż?
- komórka lokatorska jaki czynsz jest?
- tak ogólnie wypisałem ale jeśli macie Państwo jakieś inne spostrzeżenia to Proszę Bardzo o Podpowiedź Smile dziękuję bardzo

o i jeszcze taka sprawa chciałbym zobaczyć mieszkanie ale mi mówią że jeszcze nie można, chodź tego w ogóle nie rozumiem bo budynek już stoi i jakoś sobie nie wyobrażam by nie zobaczyć na żywo czy ktoś miał taką sytuację i jak ją rozwiązał?

Ps. chciałbym zweryfikować to czego się dowiedziałem w biurze i podjąć jakaś decyzję

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.